Copyright © 2013 Onlar İnşaat ve Emlak Sti. Ltd.

Designed & Powered by Ata Bilişim
Tarihçe  
    1984 yılından beri inşaat sektörünün içinde olan, bu süre içerisinde kamu, özel birçok projeyi başarı ile tamamlayan teknik kadro ile Gazimağusa'nın girişimci iş insanlarından oluşan bir ekip ile 2004 yılında kurulmuş bir Limited Şirkettir.

Hakkımızda   
    Firmamız 2004 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana Kıbrıs'a bir çok konut ve iş merkezi kazandırmıştır. Onlar İnşaat ve Emlak Şirketi Ltd. özellikle Gazimağusa'da büyük beğeni toplayan yatırımlarıyla Kıbrıs'ta yatırımcıların güvenini kazanmış, kurumsallaşma yolunda hızla ilerleyen ve müşteri memnuniyeti odağından asla sapmayan bir firma olmayı başarmıştır.

Misyon & Vizyon   
    İşbirliğine açık girişimci tavrımızla, doğaya zarar vermeyecek şekilde kaynakları etkin kullanarak ülkenin gelişimini sağlamak için Kıbrıs halkı başta olmak üzere Kıbrıs'ı tercih eden herkese yönelik, Kuzey Kıbrıs'ta marka olacak projelere imza atmak.

    Katma değeri yüksek, müşteri odaklı projeler üreten güvenilir aynı zamanda büyümeye açık bir firma olarak dünya çapında tanınan markalaşmış projeler geliştirmek ve Kıbrıs'ta bu alanda öncü ve lider olarak benimsenmek.

Not: Şirketimiz Müteahhitler Birliği ve İnşaat Encümenler Birliğine bağlı bir kuruluştur.

Hakkımızda